SOPREMA CZ s.r.o.
SOPREMA CZ s.r.o. je společnost sídlící v Praze, působící na českém a slovenském trhu od roku 2010 a je součástí SOPREMA GROUP. V srpnu 2018 došlo k přejmenování společnosti TEXSA IZOLAČNÍ SYSTÉMY s.r.o. na SOPREMA CZ s.r.o. V současné době jsou veškeré obchodní aktivity soustředěny výhradně pod společnost SOPREMA CZ s.r.o. Zabýváme se prodejem hydroizolačních a tepelně izolačních výrobků specializovaným aplikačním firmám a distributorům. V nabídce máme modifikované (SBS, APP) asfaltové pásy Soprema a Novaglas, syntetické fólie z mPVC Vinitex a Flagon, TPO fólie Flagon a bazénové fólie Sopremapool, tepelné izolace PIR Efyos, XPS Sopraxps, EPS, dřevovláknité izolace Pavatex. Tekuté PU, PMMA a bitumen PU hydroizolační systémy ALSAN. Dále se zabýváme prodejem kompletních systémů pro zelené střechy SOPRANATURE, systémy pro ploché solární střechy SOPRASOLAR.

SOPREMA GROUP
SOPREMA od roku 1908 vyrábí a prodává kvalitní energeticky úsporné výrobky pro stavebnictví. Společnost SOPREMA nyní zaměstnává 10 452 pracovníků ve svých 123 výrobních závodech, 120 dceřiných společnostech. V roce 2022 dosáhl konsolidovaný obrat do výše 4,82 miliardy EUR.

INOVACE JAKO HYBNÁ SÍLA

SOPREMA působí v 90 zemích, má 23 výzkumných a vývojových center zaměřených na udržitelný rozvoj a 46 školících center v 16 zemích.

KOMPLETNÍ SORTIMENT VÝROBKŮ PRO KAŽDÝ TYP STAVBY

Na základě výsledku úzké spolupráce mezi marketingovým oddělením a centry výzkumu a vývoje SOPREMA nabízí kompletní a inovativní sortiment výrobků, které splňují a překonávají tržní standardy. Díky SOPREMA máte jistotu, že najdete správné řešení pro každý typ stavby.

INOVACE A UDRŽITELNOST

ECO-STRUCTION

Již 20 let společnost SOPREMA GROUP inicijuje přístup k hodnocení a minimalizaci dopadu svých produktů a aktivit na životní prostředí a lidi během životnosti budov (od výroby přes výstavbu, provoz až po demolici).

Politika výzkumu a vývoje společnosti SOPREMA je silně zaměřena na udržitelný rozvoj. Materiály jsou proto recyklovány a znovu používány, aby se snížilo použití nových zdrojů ve výrobním procesu.

MISE

Zajištit růst a ziskovost společnosti:
● inovacemi a obchodními příležitostmi,
● samostatností a dovedností našich zaměstnanců,
● efektivní výrobou kvalitních výrobků,
● nejlepší technickou podporu v oboru,
● synergií mezi jednotlivými divizemi společnosti,
● prodejem výrobků pro:
○ hydroizolace pro stavební a inženýrské projekty,
○ průmyslové aplikace.

VIZE

Být lídrem v oblasti vývoje, výroby a prodeje výrobků, které splňují a překračují požadavky trhů.

HODNOTY

Integrita a respekt: integrita a respekt jsou základem našich vztahů se zákazníky, dodavateli,spolupracovníky a kolegy ve stavebnictví.

Závazek: naším závazkem je dokonalost ve všech našich snahách. Musíme ukázat profesionalitu, přísnost, osobní disciplínu, vytrvalost, týmového ducha a orientaci na zákazníka.

Životní prostředí: naše činnosti a rozvoj by měly probíhat v souladu s udržitelným rozvojem, jehož cílem by mělo být co nejvíce snížit škodlivé účinky na životní prostředí.