SOPREMA od roku 1908 vyrábí a prodává kvalitní energeticky úsporné výrobky pro stavebnictví. SOPREMA dnes působí po celém světě s 59 výrobními závody, 90 dceřinými společnostmi a více než 4 000 distributory.

www.soprema.com

Divize Alsan společnosti SOPREMA se zabívá výrobou a vývojem tekutých hydroizolačních systémů na bázi PU, PMMA, epoxidů pro použití ve stavebním sektoru. Jedná se předevřím o hydroizolace balkonů, plochých střech, parkovacích garáží nebo inženýrskych staveb.

www.soprema-international.com

Divize Sopranature společnosti SOPREMA se specializuje na všechny typy vegetačních střech, zelených fasád včetně výrobků pro odvodnění, retenci vody a zavlažování.

www.soprema.com

Divize CivilRock společnosti SOPREMA nabízí produkty určené pro potřeby inženýrských staveb jako jsou mosty, tunely, podzemní stavby a vodní díla.

www.soprema-international.com/en/civil-engineering

Flag je výrobce PVC a TPO fólií pro hydroizolaci střech, spodní stavby, tunelů a vodních staveb. Mezi výrobky jsou i fólie pro architektonické účely imitující plechovou krytinu a bazénové fólie.

www.flag-on.com

EFYOS je nová značka společnosti SOPREMA, která nabízí řadu izolačních panelů pro střechy, stěny a podlahy, které jsou přizpůsobeny technickým požadavkům a současným předpisům.

www.soprema-international.com/en/insulation

PAVATEX vytvořil efektivní know-how při výrobě tepelné a akustické izolace na bázi přírodních dřevěných vláken. Řada PAVATEX je založena na moderním a ekologickém izolačním systému a je ekologickou alternativou k tradičním výrobkům.

www.pavatex.cz